Tamelijk slecht nieuws voor Ajax

Dat zal hard aankomen in Amsterdam: Jan Vertonghen, dit seizoen meer dan eens één van de betere Ajacieden, is de komende vier tot zes weken niet inzetbaar voor Ajax. Vertonghen, die zondag uitviel tegen FC Utrecht, heeft in dat duel een scheurtje in zijn hamstring opgelopen. Gisteren kon pas duidelijk worden gemaakt hoe groot de schade was, aangezien een MRI-scan voor die tijd weinig zin had in verband met de zwelling rond de spier.


Lees ook:Wesley Sneijder belist Serie A duel!
Lees ook:Wel of geen Afrika Cup? (busschaufeur gedood, spelers gewond…)
Lees ook:Ajax en Palmeiras (Brazilie) gaan samenwerken
Lees ook:Edwin van der Sar terug bij Manchester Utd.
Lees ook:Oud-Ajacied Chivu in ziekenhuis met schedelbasisfractuur

Heb jij Voetbal.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door david op 5 maart 2009 om 11:54

    Het is zeer jammer dat jan vertonghen gebleseerd is geraakt.
    het is een meer waarde voor het team dit seizoen maar ik denk nu ook bij me zelf dat we zonder hem ook moeten kunnen winnen omdat het team niet van 1 speler moet afhangen.

  • Geplaatst door Harm op 5 maart 2009 om 11:58

    Met name vervelend voor Jan. Maar aan de andere kant ben ik wel blij dat Oleguer en Wielaert nu waarschijnlijk in het centrum zullen blijven staan. In de afgelopen wedstrijden is wel gebleken dat Oleguer een meerwaarde is in verdedigend opzicht en met Jan erbij zou hij waarschijnlijk weer (onterecht) buiten de boot zijn gevallen. Nu is de keuze voor Van Basten wat dat betreft wat makkelijker gemaakt. ;-)

    • Forza:
      5 maart 2009 om 12:22

      Beetje rare post. Aan de ene kant ben je blij dat Oleguer met Wielaert in het centrum komt te staan en vervolgens geef je aan dat Vertonghen onterecht buiten de boot zou vallen.
      ‘-)

      • Harm:
        5 maart 2009 om 12:45

        Beter lezen… Ik geef aan dat Oleguer onterecht buiten de boot zou vallen als Vertonghen fit zou zijn.

        • Rob Roy:
          5 maart 2009 om 15:38

          ‘T is allemaal brandhout bij die kutclub van jullie. Opruimen die zooi, en wel direct!!!!!!!!!

  • Geplaatst door Dan op 5 maart 2009 om 19:53

    Is Rob roy je travestieten-naam?rot op hier!

Geef een reactie