Zoals alle andere Eredivisieclubs, zit ook Feyenoord vol in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. En daar horen oefenwedstrijden bij. Trainer Ronald Koeman was goed te spreken over het optreden van zijn ploeg in het oefenduel met een amateurselectie uit Nieuwleusen. De Rotterdammers wonnen uiteindelijk met 1-6. Toch was er een puntje van kritiek: halverwege stond er nog een 1-1 tussenstand op het bord…
En dat zit Koeman dwars. “Tegen amateurploegen moet je eigenlijk dubbele cijfers halen. Als je dan bij rust op 1-1 staat, klopt er iets niet”, zegt Koeman op de officiële website van Feyenoord. De kleine ruimtes maakten het moeilijk voetballen. “Op die momenten moet je vaker via de zijkanten doorkomen, maar de bezetting op het veld was niet altijd goed. Wij zijn op ons best als we veel ruimte krijgen, maar wat betreft voetballen in de kleine ruimte is er verbetering mogelijk. Dan gaat het voornamelijk om details in de uitvoering”, aldus Koeman, die tevreden is met het verloop van het trainingskamp van Feyenoord.
Lees ook:Giovanni van Bronckhorst zet er een punt achter bij Feyenoord
Lees ook:Dick Advocaat: ‘Laat Koeman zich met Feyenoord bemoeien’
Lees ook:Jozy Altidore: FIFA-uithangbord tegen racisme.
Lees ook:‘Feyenoord wil FC Twente-trainer binnenhalen’
Lees ook:Koeman en Feyenoord beslissen pas vlak voor wedstrijd over aanvoerder
Er klopt zeker iets niet daar Ronald goed gezien goed dat je je verwachtingen nu al aanpast want als je tegen amateurclubs al geen goede pot kan spelen kun je wel nagaan als straks een oppermachtig Ajax langskomt he. Dan word het weer als vanouds een 4 of 5 -0.
Realistische man die koeman mag ik wel.
13 juli 2012 om 14:09
Als je zou lezen wat ie zegt, het probleem zit in de kleine ruimte. Dat probleem hadden ze afgelopen seizoen ook al toen ze tegen alle voetballende ploegen (ajax, Twente, PSV) vrij eenvoudig overeind bleven, maar tegen de mindere ploegen (NEC, ADO, Heracles) vaker onderuit gingen. Dus ik zou me geen zorgen maken over als ajax langskomt, dat zit wel goed, maar kampioen wordt je tegen de kleintjes.
Gast die jongens zitten in de voorbereiding. Als jij een beetje verstand hebt van voetbal weet je dat deze wedstrijden weinig zeggen. Ajax heeft evenals feyenoord tot dusver ook moeite gehad met een aantal van zijn oefenwedstrijden dus als je aan de hand van deze oefenpotjes gaat zeggendatf ze een goed of slecht seizoen gaan draaien kun je je beter bezig gaan houden met andere sporten.
ach mensen feyenoord is gwn de beste klaar uit
15 juli 2012 om 21:48
maak je maar niets te knoeien hoor,je leert het nog wel.Nederland is een stinkland met stink politiek stink lucht ,zonder palmbomen en zonder Krekelgeluiden.En een fuck klimaat
Vond ze gisteren ook heel sterk door te winnen van de amateurs van Barendrecht mede door een eigen doelpunt haha …. ja en die andere wedstrijden die ze gespeeld hebben daar straalde het vertrouwen gewoon zo vanuit dat je 1 ding zeker weet die nacompetitie ontlopen word nog een zware dobber